$ 875
Download CatalogSpecifications
| Inner diameter | 120 mm |
Still have questions?
If you cannot find answer to your question in our FAQ, you can always
contact us. We will answer shortly!
| Inner Diameter | 350 mm |
| Total Height | 390 mm |
| Diameter of porcelain plate | 315 mm |
| Gross Weight | 12 kg |
| Inner Diameter | 300 mm |
| Total Height | 360 mm |
| Diameter of porcelain plate | 275 mm |
| Gross Weight | 9 kg |
| Inner Diameter | 210 mm |
| Total Height | 280 mm |
| Diameter of porcelain plate | 185 mm |
| Gross Weight | 5 kg |
| Inner Diameter | 300 mm |
| Total Height | 360 mm |
| Diameter of porcelain plate | 275 mm |
| Gross Weight | 9 kg |
| Inner Diameter | 240 mm |
| Total Height | 320 mm |
| Diameter of porcelain plate | 210 mm |
| Gross Weight | 7 kg |
| Inner Diameter | 210 mm |
| Total Height | 280 mm |
| Diameter of porcelain plate | 185 mm |
| Gross Weight | 5 kg |
| Inner Diameter | 350 mm |
| Total Height | 390 mm |
| Diameter of porcelain plate | 315 mm |
| Gross Weight | 12 kg |
| Inner Diameter | 400 mm |
| Total Height | 565 mm |
| Diameter of porcelain plate | 355 mm |
| Gross Weight | 20 kg |
| Inner Diameter | 400 mm |
| Total Height | 565 mm |
| Diameter of porcelain plate | 355 mm |
| Gross Weight | 20 kg |
| Inner Diameter | 180 mm |
| Total Height | 270 mm |
| Diameter of porcelain plate | 150 mm |
| packaging dimension | 330 x 330 x 330 mm |
| Net weight | 7 kg |
Address: Labotronics Scientific. 1007 N Orange St.,
Wilmington, DE 19801, USA
Mail: info@labotronics.com
WhatsApp: +1 579 401 0534
All Sections
Best Seller
Quick Links
Copyright © Labotronics Scientific 2026